Firma AADAC  świadczy profesjonalną usługę pomocy drogowej.
Na naszą pomoc drogową możecie liczyć o każdej porze dnia i nocy!
Jako jedna z nielicznych firm, pracujemy cały rok, 24 godziny na dobę, bez wyjątków w każdych warunkach pogodowych.

Jak działa nasza pomoc drogowa?

Błyskawicznie dojeżdżamy na miejsce zdarzenia

Zabieramy 6 osób i popsute auto

Odholowujemy Państwa samochód w wyznaczone miejsce

Udostępniamy auta zastępcze na czas naprawy w naszym warsztacie

Do dyspozycji Państwa możemy oddać Audi A4, Opla Astrę 4!

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług pomocy drogowej. W ciągu wielu lat pomogliśmy kilkuset kierowcom, potrzebującym naszej pomocy.
Dzięki naszemu doświadczeniu i specjalistycznemu sprzętowi pomocy drogowe,  możecie być Państwo pewni,  że otrzymacie usługę na wysokim poziomie.

Wiemy jakim problemem dla Państwa są wszelkie zdarzenia drogowe.  Wybierając naszą pomoc otrzymacie nie tylko profesjonalne holowanie pojazdu ale również  wsparcie w załatwianiu formalności związanych z ubezpieczeniem, ewentualnym leczeniem i  usunięciem szkód wypadkowych.
Ściśle współpracujemy ze sprawdzonymi i autoryzowanymi przez wszystkie firmy ubezpieczeniowe serwisami naprawczymi. W przypadku gdy nie wiecie Państwo gdzie odholować samochód, możemy odholować go na strzeżony parking powypadkowy.

Obsługujemy cały Dolny Śląsk w tym Wrocław, Oleśnicę, Bielany Wrocławskie, Oławę, Środę Śląską i pozostałe miejscowości Dolnego Śląska. Na specjalne życzenie, zawieziemy Państwa pojazd w każde miejsce naszego kraju.